OFERTA


Kancelaria Radcy Prawnego to zespół radców prawnych, aplikantów radcowskich i prawników, specjalizujących się w prawie medycznym oraz prawie cywilnym. Od 2008 r. zajmujemy się udzielaniem pomocy prawnej osobom fizycznym, ale także obsługą prawną firm z branży budowlanej, medycznej, odszkodowawczej i sektora IT.


Odszkodowania

Obsługujemy duże kancelarie odszkodowawcze w sporach poszkodowanych przed Sądami. Pomagamy uzyskać odszkodowanie indywidualnym klientom. Odzyskujemy wysokie odszkodowania za uszkodzenia ciała, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej, czy odszkodowanie za uszkodzony samochód.

Czytaj więcej

Prawo medyczne

Udzielamy wsparcia podmiotom leczniczym w sporach z NFZ (procesy o nadwykonania), udzielamy pomocy prawnej w procesach rejestracji produktów leczniczych, bronimy lekarzy przed Sądami Lekarskimi, prowadzimy bieżącą obsługę prawną podmiotów leczniczych, zakładamy spółki lekarskie i prowadzimy szkolenia z prawa medycznego.

Czytaj więcej

Prawo rodzinne

Jesteśmy specjalistami w prawie rodzinnym, nazywają nas prawnikami od rozwodów. Wiemy jak korzystnie przeprowadzić klienta w sprawie o podział majątku po rozwodzie. Występujemy w sprawach o alimenty dla dziecka, o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Po przeprowadzeniu sprawy spadkowej pomagamy korzystnie podzielić spadek.

Czytaj więcej

Kredyt we frankach

Frankowicze i inni kredytobiorcy, mający kredyt we frankach, Euro, czy JPY, powinni skorzystać z oferty Kancelarii w zakresie analizy umowy o kredyt walutowy. Po pomyślnej i darmowej analizie kredytu poprowadzimy sprawy przeciwko bankowi o unieważnienie kredytu CHF i innych. Kredyty frankowe to nasza specjalność.

Czytaj więcej


Obsługa spółek

Założymy spółkę, ale też wiemy jak ją korzystnie zlikwidować, przekształcić lub połączyć z inną spółką. Udzielimy porady prawnej, jak zgodnie z prawem korzystnie prowadzić spółkę, jakie uchwały spółka powinna przyjąć, jak zgłosić roczny bilans spółki do KRS i urzędu skarbowego. Skutecznie prowadzimy windykację przeciwko dłużnikowi.

Czytaj więcej

Windykacja

Skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze od dłużnika na drodze windykacji przedsądowej i sądowej. Wiemy, jak znaleźć ukryty majątek dłużnika. Monitorujemy wierzytelności i przeprowadzimy audyt wypłacalności Twojego kontrahenta. Prowadząc antywindykację, obronimy dłużnika przed firmą windykacyjną i komornikiem.

Czytaj więcej

Prawo pracy i ubezpieczeń

Wiemy, jak stworzyć poprawny regulamin pracy i inne przepisy wewnętrzne dla dużych zakładów pracy. Wynegocjujemy i stworzymy korzystny kontrakt menadżerski. Wywalczymy dla pracownika rentę i wcześniejszą emeryturę, pomagamy otrzymać odszkodowanie za wypadek przy pracy, reprezentujemy pracowników w sporach z pracodawcą.

Czytaj więcej

Prawo karne

Obrona klienta na etapie postępowania przygotowawczego przed Prokuratorem, Policją, jak i w postępowaniu karnym sądowym. Pomagamy pokrzywdzonym przestępstwem, którzy chcą dochodzić swoich praw, a także podejrzanym o popełnienie czynu zabronionego. Z zachowaniem dyskrecji i należnej tajemnicy zawodowej.

Czytaj więcej


Odszkodowanie za błąd medyczny

Kancelaria medyczna specjalizuje się w sprawach o błąd lekarski i błąd medyczny. Największa ilość wyroków odszkodowanie za błąd medyczny.

Czytaj więcej

Porady Prawne Online

Porada prawna online - konsultacja prawna na telefon, porady prawne online w formie wideokonferencji także w języku angielskim. Szybka pomoc prawnika online.

Czytaj więcej

Cudzoziemcy

Prawnik emigracyjny od spraw o zezwolenie na pobyt i zezwolenie na pracę. Zakładanie spółki dla obcokrajowca, zakup ziemi przez cudzoziemca, rozwód obcokrajowca w Polsce, sprawy o alimenty z udziałem cudzoziemca i rozwód z obcokrajowcem.

Czytaj więcej

Pozostałe

Specjalizujemy się w prawie autorskim i prowadzimy spory o naruszenia dóbr osobistych. Skonstruujemy regulamin sklepu internetowego i zgłosimy bazę danych osobowych do GIODO.

Czytaj więcej

Zasady świadczenia usług

  • 1DARMOWA PORADA PRAWNA

    Przed zawarciem umowy o świadczenie pomocy prawnej, dokonamy nieodpłatnej wstępnej analizy prawnej każdej sprawy. Kierując się dobrem klienta i potrzebą ochrony jego praw, jeżeli w ocenie prawnika, Państwa sprawa wymaga dogłębnej analizy prawnej i doradztwa prawnego, w tym reprezentacji sądowej - zostaną Państwu przedstawione szczegółowe warunki świadczenia usług prawnych przez Kancelarię.
  • 2DORADZTWO PRAWNE

    Jeżeli Państwa sprawa wymaga poniesienia opłat i wydatków sądowych związanych z udziałem w postępowaniu sądowym przedstawimy Państwu dokładną symulację, jakie koszty wiążą się z wdaniem w spór sądowy. Dokonamy analizy, czy istnieją przesłanki do wystąpienia z wnioskiem do Sądu o tymczasowe zwolnienie z opłat sądowych.
  • 3WYGRANA SPRAWA

    Po zakończeniu Państwa sprawy, dokonamy dokładnego rozliczenia kosztów sprawy oraz wydamy na Państwa życzenie całość dokumentacji związanej z prowadzoną sprawą.

Zapraszamy do kontaktu