Konsultacja prawna online – zdalna porada prawna 24h


Prawnik – adwokat, radca prawny udziela porady prawnej online. Porady prawne przez telefon, online, porady prawne videokonferencja.

Porada prawna w niektórych sytuacjach musi być udzielona jak najszybciej. Klient, który nie możliwości umówienia się na osobistą wizytę w Kancelarii Prawnej może w takie sytuacji skorzystać z pomocy prawnej Online. Nasza kancelaria prawna udziela konsultacji prawnych online, przy użyciu wszystkich najnowszych, dostępnych technologii.

Porada prawna przez telefon


Najczęściej Klient wybiera usługę – porada prawna przez telefon. Nasza centrala telefoniczna umożliwia tworzenie konferencji głosowej z udziałem dwóch i więcej prawników z naszej Kancelarii Radcowskiej. Wystarczy przedzwonić na telefon naszej kancelarii, przedstawić swój problem a nasi prawnicy udzielą pomocy prawnej przez telefon. W niektórych przypadkach niezbędne będzie udostępnienie prawnikowi dokumentów, niezbędnych do telefonicznej konsultacji prawnej. W takiej sytuacji wskażemy, jakie dokumenty należy przygotować oraz w jaki sposób należy nam je przesłać.

Porada prawna przez internet


Jeżeli posiadasz dostęp do internetu, możesz skorzystać z usługi – porada prawna online przez internet. W ten sposób możesz nie tylko porozmawiać z prawnikem, ale także możesz zobaczyć prawnika, który udziela konsultacji prawnej przez internet. Porada prawna w formie videokonferencji umożliwia jednoczesną rozmową z kilkoma osobami.

Jeżeli na przykład, porada prawna online ma dotyczyć spadku w Polsce, a część rodziny jest poza granicami kraju, to wszyscy z Państwa rodziny, bez względu na to gdzie się w danej chwili znajdują, mogą uczestniczyć w konsultacji prawnej online. Każda z osób biorąca udział w konsultacji prawnej online ma więc możliwość zadania prawnikowi pytania!


Wideokonferencja z prawnikiem


Wideokonferencja z prawnikiem może odbywać się za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi. Porada prawna przez internet może więc odbywać się za pośrednictwem programu Skype, czy Whats’up. Coraz więcej porad prawnych udzielamy przez program Microsoft Teams. Jest to bezpieczny sposób komunikacji, szyfrowany i zapewniający całkowitą dyskrecję. Czy wiesz, że Sądy w Polsce również posługują się programem Microsoft Teams, do przeprowadzania telekonferencji z sali sądowej. Pomoc prawna online w formie telekonferencji zapewnia kontakt z prawnikiem na żywo.

ZALETY KONSULTACJI PRAWNEJ ONLINE


Dzięki konsultacji prawnej online, już w przeciągu kilku chwil znajdziesz odpowiedź na nurtujące Ciebie zagadnienie prawne i otrzymasz rozwiązanie Twojego problemu prawnego. Chcesz otrzymać potwierdzenie rozwiązania Twojego problemu na piśmie? Prawnik udzielający porady online, na Twoje życzenie sporządzi opinię prawną także w formie pisemnej. Taka opinia prawna będzie zawierać pieczątkę oraz imię i nazwisko prawnika, który udziela porady.

Nie masz czasu na dojazd do kancelarii prawnej? Z powodu kwarantanny nie możesz wyjść z domu? Przebywasz za granicą lub w odległym miejscu Polski? Porada prawnika online w skuteczny i szybki sposób pomoże rozwiązać Twój problem prawny.

Szczegóły


Zakres porad prawnych online


W naszej kancelarii prawnej pracują prawnicy, którzy specjalizują się w wielu zagadnieniach prawa. Możesz odbyć online konsultację prawną w sprawie cywilnej o np. rozwód, alimenty, czy spadek. Także możemy pomóc Ci online w sprawach związanych z Twoją firmą, czy w sprawach pracowniczych i ZUS-owskich.

Zazwyczaj porada prawna trwa do godziny czasu. Jeżeli Twoja sprawa jest bardzo skomplikowana, to ustalimy dodatkowy termin ponownej konsultacji, tak aby Twój problem został rozwiązany. Jeżeli jednak dojdziesz po przekonania, że niezbędna będzie pomoc prawnika w Sądzie, to wówczas podejmiemy dalsze kroki niezbędne do skonkretyzowania dalszego zakresu i formy pomocy prawnej.

Porada prawna online w języku angielskim


Jeżeli szukasz prawnika i usługi porada prawna online w języku angielskim lub innym obcym języku – to dobrze trafiłeś. Adwokat i radca prawny może udzielić konsultacji prawnej online w języku angielskim, rosyjskim i niemieckim. Jeżeli porada prawna online ma odbyć się w innym języku obcym, to możemy zapewnić obecność tłumacza podczas całej konsultacji prawnej online.


Darmowa porada prawna online, czy też za wynagrodzeniem?


Niestety, porad prawnych udzielamy jedynie odpłatnie. Przed odbyciem telekonferencji lub telefonicznej porady prawnej wskażemy nasze wynagrodzenie. Płatność za poradę prawną może być zrealizowana przelewem bankowym, kartą kredytową, czy nawet przez Paypal. Za poradę prawną online otrzymasz wydruk z kasy fiskalnej lub fakturę VAT.

Porada prawna online – krok po kroku


 • 1Skontaktuj się

  Jeżeli chcesz skorzystać z usługi zdalnej porady prawnej, skontaktuj się naszą Kancelarią. Dane kontaktowe kancelarii prawnej znajdziesz poniżej.

  Możesz przedzwonić do naszej kancelarii w godzinach pracy tj. 08.00-16.00 i pokrótce przedstawić nam Twój problem prawny oraz wskazać preferowaną formę konsultacji prawnej – czy ma to być porada telefoniczna, wideokonferencja, czy też porada prawna wysłana pocztą email.

 • 2Ustal termin

  Po zapoznaniu się z Twoim problemem prawnym wskażemy, jakie ewentualnie dokumenty niezbędne są do udzielenia kompleksowej porady prawnej online. Uzgodnimy z Tobą dogodny termin udzielenia pomocy prawnej oraz jej koszt.

 • 3Spotkaj się online

  W ustalonym terminie prawnik zatelefonuje do Ciebie, ewentualnie otrzymasz od nas tzw. link do dołączenia do telekonferencji z prawnikiem. Będzie to wskazany z imienia i nazwiska radca prawny lub adwokat, a więc osoba z wszelkimi uprawnieniami niezbędnymi do udzielenia konsultacji prawnej. Poinformujemy się także o numerze licencji zawodowej osoby udzielającej porady prawnej.

  Pamiętaj, że wszelkie informacje przekazane prawnikowi podczas porady prawnej online objęte są tajemnicą zawodową i nigdy nie będą ujawnione osobom trzecim.