Oferta pracy na stanowisku prawnik / asystent prawny

Oferta pracy dla prawnika na stanowisku asystent prawny / asystent radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal zatrudni prawnika w pełnym wymiarze czasu pracy na zasadzie umowy o pracę.

Wymagania:

  • ukończone wyższe studia prawnicze
  • znajomość zagadnień z prawa cywilnego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa sekretariatu Kancelarii
  • obsługa bieżącej korespondencji
  • sporządzanie pism
  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • telefoniczna obsługa klientów Kancelarii

Oferujemy:

  • pracę w zespole radców prawnych
  • możliwość rozwijania własnej kariery zawodowej
  • przygotowanie merytoryczne do rozpoczęcia aplikacji radcowskiej
  • karta Multisport
  • rodzinną atmosferę pracy w prestiżowej lokalizacji

CV wraz z listem motywacyjnym proszę wysyłać na adres: praca@radcaprawny.info.

Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny: 00 48 601 85 10 25

Do przesłanych dokumentów uprzejmie proszę dołączyć klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Aleksander Stal moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Aleksander Stal moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.