Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksander Stal

ПРОПОЗИЦІЯ АДВОКАТСЬКОГО БЮРО


Офіс юридичного радника Олександра Сталя – це команда юридичних радників, стажерів юридичних радників та юристів із Вроцлава. З 2008 року ми надаємо юридичну допомогу фізичним особам та надаємо юридичні послуги компаніям та компаніям із будівельної, медичної та IT сфери, а також юридичні послуги юридичним фірмам з компенсацій. Юридична фірма спеціалізується на медичному праві, цивільному праві та надає правову допомогу у сімейних справах. Хороша юридична порада? Це надасть юрисконсульт, тобто хороший юрист з Вроцлава..


Odszkodowania

Obsługujemy duże kancelarie odszkodowawcze w sporach poszkodowanych przed Sądami. Pomagamy uzyskać odszkodowanie indywidualnym klientom. Odzyskujemy wysokie odszkodowania za uszkodzenia ciała, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej, czy odszkodowanie za uszkodzony samochód.

Czytaj więcej

Prawo medyczne

Udzielamy wsparcia podmiotom leczniczym w sporach z NFZ (procesy o nadwykonania), udzielamy pomocy prawnej w procesach rejestracji produktów leczniczych, bronimy lekarzy przed Sądami Lekarskimi, prowadzimy bieżącą obsługę prawną podmiotów leczniczych, zakładamy spółki lekarskie i prowadzimy szkolenia z prawa medycznego.

Czytaj więcej

Prawo rodzinne

Jesteśmy specjalistami w prawie rodzinnym, nazywają nas prawnikami od rozwodów. Wiemy jak korzystnie przeprowadzić klienta w sprawie o podział majątku po rozwodzie. Występujemy w sprawach o alimenty dla dziecka, o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Po przeprowadzeniu sprawy spadkowej pomagamy korzystnie podzielić spadek.

Czytaj więcej

Kredyt we frankach

Frankowicze i inni kredytobiorcy, mający kredyt we frankach, Euro, czy JPY, powinni skorzystać z oferty Kancelarii w zakresie analizy umowy o kredyt walutowy. Po pomyślnej i darmowej analizie kredytu poprowadzimy sprawy przeciwko bankowi o unieważnienie kredytu CHF i innych. Kredyty frankowe to nasza specjalność.

Czytaj więcej


Obsługa spółek

Założymy spółkę, ale też wiemy jak ją korzystnie zlikwidować, przekształcić lub połączyć z inną spółką. Udzielimy porady prawnej, jak zgodnie z prawem korzystnie prowadzić spółkę, jakie uchwały spółka powinna przyjąć, jak zgłosić roczny bilans spółki do KRS i urzędu skarbowego. Skutecznie prowadzimy windykację przeciwko dłużnikowi.

Czytaj więcej

Windykacja

Skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze od dłużnika na drodze windykacji przedsądowej i sądowej. Wiemy, jak znaleźć ukryty majątek dłużnika. Monitorujemy wierzytelności i przeprowadzimy audyt wypłacalności Twojego kontrahenta. Prowadząc antywindykację, obronimy dłużnika przed firmą windykacyjną i komornikiem.

Czytaj więcej

Prawo pracy i ubezpieczeń

Wiemy, jak stworzyć poprawny regulamin pracy i inne przepisy wewnętrzne dla dużych zakładów pracy. Wynegocjujemy i stworzymy korzystny kontrakt menadżerski. Wywalczymy dla pracownika rentę i wcześniejszą emeryturę, pomagamy otrzymać odszkodowanie za wypadek przy pracy, reprezentujemy pracowników w sporach z pracodawcą.

Czytaj więcej

Prawo karne

Obrona klienta na etapie postępowania przygotowawczego przed Prokuratorem, Policją, jak i w postępowaniu karnym sądowym. Pomagamy pokrzywdzonym przestępstwem, którzy chcą dochodzić swoich praw, a także podejrzanym o popełnienie czynu zabronionego. Z zachowaniem dyskrecji i należnej tajemnicy zawodowej.

Czytaj więcej

Pomożemy Ci w każdej sprawie

Jak działamy?


1. Porada prawna

Analiza zagadnienia prawnego z uwzględnieniem stanu faktycznego, orzecznictwa sądowego i aktualnych przepisów prawa zakończone doradztwem prawnym.


2. Mediacja

Próba rozwiązania problemu prawnego w drodze pertraktacji popartych argumentami prawnymi oraz ewentualne zawarcie korzystnej ugody.


3. Spór sądowy

Wybór strategii procesowej, sporządzenie pism procesowych i reprezentacja w Sądzie oraz osiągnięcie zamierzonego efektu – korzystnego wyroku sądowego.


4. Egzekucja roszczeń

Egzekucja polubowna lub przymusowe wykonanie orzeczenia sądowego przy współpracy z komornikiem sądowym.

Nasze sukcesy

2156

zarejestrowanych spraw


1253

klientów kancelarii


1313

wygranych spraw sądowych


1310500

najwyższy zrealizowany wyrok


Zadowoleni klienci

Nasi klienci

    Zapraszamy do kontaktu